מוליך סוכנויות

ציוד למאפיות | ציוד לקונדיטוריות

מוליך סוכנויות ציוד למאפיות וקונדיטוריות נוסדה לפני כ-25 שנים במטרה לספק ייעוץ ופתרונות מתקדמים, מקצועיים ומקיפים לתעשיית האפייה. החברה מייבאת, מייצרת ומשווקת בלעדית את כלל הציוד הדרוש למאפיות וקונדיטוריות ממיטב החברות בעולם ומייצור עצמי בישראל.

חלוקה לקטגוריות:

ציוד למאפיות מוליך סוכנויות:

כל בית מאפה קטן וגדול, דרוש לו ציוד למאפיות בהתאמה אישית. ישנם מגוון רחב של מכונות, וציוד למאפיות וקונדיטוריות. בגדלים שונים, ובאיכויות שונות. מוליך סוכנויות נוסדה לפני 25 שנים, על מנת לתת פתרונות מתקדמים ומקצועיים, לתעשיית האפייה בישראל.

ציוד לקונדיטוריות – מוליך סוכנויות

במוליך סוכנויות תמצאו מגוון רחב של ציוד לקונדיטוריות, מציוד למאפיה ביתית קטנה, ועד מכונות וציוד תעשייתי למפעלים גדולים. מוליך סוכנויות נוסדה לפני 25 שנים במטרה לספק ייעוץ ופתרונות מקצועיים ומתקדמים לתעשיית האפייה. החברה מייבאת מייצרת ומשווקת בלעדית את כלל הציוד הדרוש לקונדיטוריות ממיטב החברות המובילות בעולם, ואף מייצור ישראלי כחול לבן.

ציוד נלווה – מוליך סוכנויות

במוליך סוכנויות תמצאו מגוון רחב של ציוד נלווה לתעשיות האפייה, מציוד למאפיה ביתית קטנה, ועד מכונות וציוד תעשייתי למפעלים גדולים. לכל בית עסק ישנם מגבלות תקציביות, מגבלות של גודל ושטח פיזי, מגבלות של רווחיות של בית העסק, ומגבלות נוספות.

בין המותגים שלנו

צור קשר

↓ להצעת מחיר וייעוץ בבית הלקוח השאר פרטים 

משרד ואולם תצוגה

המומחים שלנו מחכים לכם באולם התצוגה!

רח' דוד נבון, מושב מגשימים 5691000

התקשר אלינו

לכל ייעוץ והצעת מחיר ניתן לחייג:

משרד: 03-9383887

מכירות: 050-4261626

פקס: 1533-9383887

צור קשר

אנחנו מחכים לכם גם במייל.

info@molich.co.il

×
דילוג לתוכן