מיקסרים פלנטרים זהו מיקסר עם סוג של מערבל בתכונות קבועות שהקערה לא מסתובבת בו. הקערה קבועה ומחוברת לבסיס המכונה, וניתן להעלאות אותה לתוך מיקום הערבוב. או להורידה בסיום. היתרון של המיקסר הזה הוא שניתן לערבב בצק במקצבים שונים בערבוב להשיג תוצאות שונות. מצורף בכל מיקסר חלקים מסוגים שונים ליצירת הבצק הרצוי, כגון: וו, זרוע לישה, גיטרה, מקצף, משוט, ועוד. ישנם מיקסרים ענקיים שעומדים על הרצפה, וישנם מיקסרים שולחניים.

מוליך סוכנויות מייבאת ומשווקת את מיטב המיקסרים הפלנטריים הטובים בעולם. להצעת מחיר צרו קשר עוד היום!

שימושים במיקסרים פלנטריים:

גודל הייצור נקבע על פי גודל נפח הקערה, שמגיעים בשלל גדלים. כמעט בכל מאפייה וקונדיטוריה, תוכלו למצוא לפחות מיקסר פלנטרי אחד, הסיבה שאופים ושפים אוהבים להשתמש במיקסר פלנטרי הוא, האפשרויות הרבות הקיימות בו. ניתן להכין בו בקלות את סוג הבצק שברצונכם להכין, כגון: בצק עוגיות, בצק פאי, במשוט להכנת מרנג, עוגת ספוג, קצפת, מוס, לבסוף, את בצק וו מצורף משמש בדרך כלל בחנויות פיצה מאפיות לחם קטנות.

מה זה מערבל פלנטרי?

 מערבל פלנטרי הוא ציוד תעשייתי המשמש להכנת מזון, בצק, ועוד, והחלפת עבודה ידנית באמצעות מערכת מכנית המאפרת ליצור כמויות גדולות יותר של בצק, וליצור בקלות את סוג הבצק שברצוננו לעשות. בין אם מדובר בבצק קשה יותר להכנת לחמים, או ביסקוויטים שיותר קשה אפילו מלחם, או בצקים רכים יותר. מיקסר פלנטרי משמש גם ליצירת קרמים, מרנג, תחליבים, ולקינוחים מסובכים. ניתן להכווין את המערבל במכונה לתנועות גדולות, איטיות, או מהירות, סיבובים גדולים, סיבובים קטנים, ולהשגת תוצאות שונות כראות עינינו.

תמונות נוספות:

אצלנו תוכלו להשיג:

אצל מוליך סוכנויות תוכלו להשיג את כל הציוד הדרוש לכם, במחירים משתלמים ואטרקטיביים. באיכות ותקן מהגבוהות בעולם בתחום האפייה, תוכלו למצוא אצלנו מגוון תנורים, תנורי עגלה מסתובבת, תנורי אבן, תנורי תאים, חדרי תפיחה, מלושי בצק ידניים, מלושים אוטומטיים, מולדרים, מכונות שקילה, מכדררת בצק, פורסות לחמים, מיקסרים פלנטריים בכל הגדלים, נפות, קוצבי מים, מקררי מים, ועוד.

אולי יעניין אתכם גם:

פורסת לחם ידנית
מלוש קערה קבוע 25
מלושים לבצק

קבל הצעת מחיר:    דילוג לתוכן