מגוון סוגי מלושים - דגמים מובילים

אצל מוליך סוכנויות תמצאו מגוון סוגי מלושים תעשייתיים באיכות הגבוהה ביותר בישראל. אנו מתחמים מזה שנים רבות, בציוד למאפיות וקונדיטוריות ומספקים פתרונות למאפיות וקונדיטוריות בכל רחבי הארץ. חרטנו על דגלנו את ערכי השירות, החברה מספקת שירות אמין, מקצועי ומהיר. אצלנו תקבלו ייעוץ וליווי בהקמה ללא עלות.

 החברה מייבאת, מייצרת ומשווקת בלעדית את כלל הציוד הדרוש למאפיות וקונדיטוריות ממיטב החברות בעולם ומייצור עצמי בישראל, ברשותנו ידע טכנולוגי רב המאפשר לנו להתאים ציוד משוכלל, באופן אישי, עבור כל לקוח, החל מבתי מאפה קטנים, דרך מאפיות וקונדיטוריות בינוניות ועד מפעלים תעשייתיים גדולים.

כדי לדעת עוד היכנסו לעמוד הדגם.

כדי לדעת עוד היכנסו לעמוד הדגם.

כדי לדעת עוד היכנסו לעמוד הדגם.

תקציר אודות מלוש בצק

מלושים מקצועיים לתעשייה:

כשמדובר על מלושים ביתיים, בדרך כלל מדובר על לישה של 1 קילוגרם בצק ועד 5 קילוגרמים בודדים. הכל תלוי כוח מנוע של המלוש. ואילו כשמדובר על מאפיות וקונדיטוריות מדובר על 50 קילוגרמים במלוש חצי תעשייתי, ועד 300 קילוגרמים של בצק במלושים תעשייתיים. המלושים התעשייתיים עשויים מנירוסטה, יציקת ברזל, או סגסוגת ברזל המצופה כרום, עם יכולת מנוע חזקות במיוחד.

למה משמשים מלושים:

בעבר היו לשים בצק עם הידיים על מנת ליצור תערובת אחידה ליצור את סוג המאפה שרצו ליצור. כיום משתמשים במלושים. לישת בצק במלוש מתבצעת במהירויות נמוכות או בינוניות, על מנת ליצור תערובת אחידה בבצק, ולקבל את המרקם המדויק שרצינו על מנת ליצור סוג מאפה ספציפי שברצוננו ליצור. לדוגמא: בבצק שמרים לישת הבצק קושרת את מולקולות הגלוטן ומספקת חמצן לשמרים, מה שמייצר בצק שמרים איכותי. כמעט ובלתי אפשרי להגיע לתוצאה זו בעת לישה ידנית, ככל שרשת הגלוטן מפותחת יותר הלחם עתיד לתפוח יותר.

סוגים של מלושים:

מוליך סוכנויות נוסדה לפני 25 שנים על מנת לספק ייעוץ ופתרונות מתקדמים לתחום האפייה. החברה מייבאת, מייצרת, ומשווקת בלעדית את כלל הציוד הדרוש למאפיות וקונדיטוריות ממיטב החברות בישראל והעולם. ישנם מגוון רחב מאוד של מלושים, לכל בית עסק, מאפיה וקונדיטוריה דרושים מלושים תעשייתיים לספק את צרכי העסק, ולכל אחד צרכים אחרים. אצלנו תוכלו לקבל ייעוץ חינם ופתרונות מתקדמים ולהתאים לכם את הציוד הנכון והמתאים עבור בית העסק שלכם. בין המכונות: מלוש קערה קבועה, מלוש קערה מתהפכת, מלוש קערה נשלפת, מלוש קערה קבועה מתהפכת, מעליות לקערה נשלפת, ועוד.

לפרטים מלאים אודות מלושים גללו מטה או התקשרו > 0504261626

תקציר אודות מלושים:

מלוש קערה קבועה – מלושים ספיראליים איכותיים עם קערה קבועה בעלי שני מנועים. מתאימים למאפיות בכל הגדלים. שתי מהירויות. טיימרים אוטומטיים. שני כיווני סיבוב קערה, ניתן לשנות כיוון סיבוב במהירות ראשונה. קערה, ספיראלה ומוט מרכזי עשויים נירוסטה איכותית. למידע נוסף לחצו. 

מלוש קערה נשלפת – מלוש נשלף הוא מלוש שהקערה שבו נשלפת ולא קבועה. הקערות באות בגדלים שונים, עד 500 קילו גרם. מלושים נשלפים מתאימים למאפיות קטנות ובינוניות. ישנם הרבה יתרונות למלושים עם קערות נשלפות, ניתן להעמיד את הקערה על מצב שאתם רוצים ולנעול אותה, וכשמסיימים לשחרר, ולשלוף את הקערה. המכונה לא עושה רעש, ואין איתה הרבה התעסקות. למידע נוסף לחצו.

מלוש קערה קבועה מתהפך – מלושים ספיראליים איכותיים מתהפכים עם קערה קבועה בעלי שני מנועים. מתאימים למאפיות בכל הגדלים. המלושים פורקים את הבצק באמצעות מעלית הידרואלית אל שולחן או אל תוך מכונה שוקלת חותכת. מלושים ספיראליים איכותיים מתהפכים עם קערה קבועה בעלי שני מנועים. מתאימים למאפיות בכל הגדלים. למידע נוסף לחצו. 

מעליות לקערה נשלפת – דגמי המעליות לקערה נשלפת למאפיות בינוניות ותעשייתיות מתחלקים לשתי קבוצות: האחד לפריקת הבצק אל שולחן והשני לפריקת הבצק אל תוך מכונה שוקלת חותכת, להמשך תהליך הייצור. כולל מגוון רחב של דגמים, החל מפריקה אל שולחן ועד לגובה של 3.5 מטרים, וכמו כן מידות בהזמנה אישית. דגמים אלו תוכננו עבור שימוש תעשייתי מלא, ולכן צוידו עם מגוון אפשרויות התורמות לייעול תהליך הייצור תוך שימת דגש על בטיחות מקסימלית. למידע נוסף לחצו.

מוליך סוכנויות המומחים למלושי בצק !

↓ עוד קצת על המלושי בצק שלנו ↓

מלוש בצק קערה קבועה

דגם פרימיום איכותי, המתוכנן במיוחד ללישה אינטנסיבית של בצקים קשים. המלוש כולל את כל אותם המאפיינים והיתרונות של סדרת M, בתוספת מערכת תמסורת חגורות כפולה (Premium Drive System), מתבטא בכוח רב יותר המועבר לספיראלה וחיסכון באנרגיה.

מלוש בצק קערה נשלפת / מלוש נשלף

המטרה בפיתוח סדרת MR – מלושי בצק עם קערה נשלפת, הייתה ליצור מערבלים חזקים וקומפקטיים, הבנויים לשימוש אינטנסיבי ומתאימים לכל סוגי הבצק (אפילו קשים במיוחד), ושאינם דורשים תחזוקה מיוחדת לאורך השנים.

סדרות עדכניות של מלושי בצק עם קערה נשלפת, משלבות את עקרונות הלישה האיכותית הידועים של ESCHER MIXERS, תוך הצגת פתרונות חדשים וחשובים המבוססים על הטכנולוגיה החדשנית ביותר.

מלוש בצק קערה קבועה מתהפך / מלוש מתהפך

דגם פרימיום איכותי, המתוכנן במיוחד ללישה אינטנסיבית של בצקים קשים. המלוש כולל את כל אותם המאפיינים והיתרונות של סדרת M, בתוספת מערכת תמסורת חגורות כפולה (Premium Drive System), מתבטא בכוח רב יותר המועבר לספיראלה וחיסכון באנרגיה.

מגוון רחב של מעליות למלושי בצק

דגמי המעליות לקערה נשלפת למאפיות בינוניות ותעשייתיות מתחלקים לשתי קבוצות:

ESBL Line: כולל שני דגמים, האחד לפריקת הבצק אל שולחן והשני לפריקת הבצק אל תוך מכונה שוקלת חותכת, להמשך תהליך הייצור.

ESBL Industry Line: כולל מגוון רחב של דגמים, החל מפריקה אל שולחן ועד לגובה של 3.5 מטרים, וכמו כן מידות בהזמנה אישית. דגמים אלו תוכננו עבור שימוש תעשייתי מלא, ולכן צוידו עם מגוון אפשרויות התורמות לייעול תהליך הייצור תוך שימת דגש על בטיחות מקסימלית.

מלוש קערה קבוע 01

↓ לייעוץ והצעת מחיר חינם אודות מלושים צרו קשר עוד היום! ↓    ×
    דילוג לתוכן