ציוד למאפיות

ציוד למאפיות מוליך סוכנויות:

כל בית מאפה קטן וגדול, דרוש לו ציוד למאפיות בהתאמה אישית. ישנם מגוון רחב של מכונות, וציוד למאפיות וקונדיטוריות. בגדלים שונים, ובאיכויות שונות. מוליך סוכנויות נוסדה לפני 25 שנים, על מנת לתת פתרונות מתקדמים ומקצועיים, לתעשיית האפייה בישראל.

כאשר בוחרים ציוד לתעשיית האפייה בין אם למפעלים גדולים או לבתי מאפה קטנים, יש לתת דגש על בחירת הציוד הנכון והמתאים. שכן בחירת ציוד נכון תיתן מענה אופטימאלי לדרישות ותוצאות מיטביות. 

ברשותנו ידע וניסיון המקנים לנו את הכלים בכדי לתת מענה לכל בית עסק, אנו יודעים להתאים עבור כל לקוח את הציוד המתאים והדרוש לו.

מוליך סוכנויות צמחה מתחום השירות והבצקים, ולכן עבורנו ההצלחה שלכם חשובה, הציוד למאפיות הנכון והמתאים ביותר יספק את המוצרים הטובים והמיטביים ביותר בשוק. זכרו! הצלחתכם היא הצלחתנו.

במוליך סוכנויות – ציוד למאפיות וציוד לקונדיטוריות, ניתן למצוא את שלל הציוד הדרוש לכל מאפייה בין אם קטנה או גדולה, ניתן למצוא תנורי אפיהמלושים לבצקמעלית למלוש נשלףשוקלת חותכתמכדררת בצקמולדר לחםמולדר לחמניותמכונת ג’בטהמחלקות בצקפרס שומן לבצקיםחדרי תפיחהפורסות לחם, ועוד.. הציוד הטוב ביותר בעולם במחירים המשתלמים והנוחים ביותר.

צרו קשר עוד היום עם אחד המומחים שלנו וקבלו ייעוץ חינם בבית העסק.

כדי לדעת עוד היכנסו לעמודי הדגמים.

כדי לדעת עוד היכנסו לעמודי הדגמים.

כדי לדעת עוד היכנסו לעמודי הדגמים.

כדי לדעת עוד היכנסו לעמודי הדגמים.

כדי לדעת עוד היכנסו לעמודי הדגמים.

כדי לדעת עוד היכנסו לעמודי הדגמים.

כדי לדעת עוד היכנסו לעמודי הדגמים.

מוליך סוכנויות - ציוד למאפיות וקונדיטוריות

התאמה אישית עבור כל לקוח:

על מנת להתאים לכל בית עסק, מאפיה, קונדיטוריה, מפעלים קטנים וגדולים, את הציוד המתאים הדרוש לה, החברה מייבאת, מייצרת, ומשווקת בלעדית את כלל הציוד הדרוש למאפיות וקונדיטוריות ממיטב החברות בעולם. וכן מייצור ישראלי כחול לבן. צברנו עם השנים ידע טכנולוגי רב, המאפשר לנו להתאים במדויק ציוד משוכלל, מותאם אישית לכל לקוח ולקוח, שיספק את צרכיו שלו ושל לקוחותיו.

מדוע לבחור במוליך סוכנויות?

לכל בית עסק ישנם מגבלות תקציביות, מגבלות של גודל ושטח פיזי, מגבלות של רווחיות של בית העסק, ומגבלות נוספות. ואת הכמות שהוא צריך לייצר על מנת לספק את הצרכים של לקוחותיו, לא כל מאפיה וקונדיטוריה, צריכים את אותו ציוד ואותם מכונות. לא את אותם הדגמים, ולא אותם גדלים. אצלנו תקבלו ייעוץ חינם, לאחר מאות לקוחות ובתי עסק, אנחנו נדע להתאים לכם במדויק את הציוד הדרוש לכם, וכך תחסכו כסף, זמן, ועגמת נפש.

אצלנו בחנות:

אצל מוליך סוכנויות תוכלו להשיג את כל הציוד הדרוש לכם, במחירים משתלמים ואטרקטיביים. באיכות ותקן מהגבוהות בעולם בתחום האפייה, תוכלו למצוא אצלנו מגוון תנורים, תנורי עגלה מסתובבת, תנורי אבן, תנורי תאים, חדרי תפיחה, מלושי בצק ידניים, מלושים אוטומטיים, מולדרים, מכונות שקילה, מכדררת בצק, פורסות לחמים, מיקסרים פלנטריים בכל הגדלים, נפות, קוצבי מים, מקררי מים, ועוד.

מי אנחנו מוליך סוכנויות?

מוליך סוכנויות חרטה על דגלה את ערך השירות, אצלנו כל לקוח קטן וגדול כשווים יקבלו את השירות הטוב ביותר עם זמינות תמידית, ייעוץ, הכוונה, מקצועיות, וסבלנות. החברה צמחה מתוך תחום השירות, ולכן שירות בשבילנו הוא ערך עליון שגורם ללקוחותינו בין שאר היתרונות להיות נאמנים כבר 25 שנים. אצלנו תקבלו שירות מהיר, ואמין. החברה תעשה ככל שיידרש להבטיח את שביעות רצון לקוחותיה. כי הצלחתכם היא הצלחתנו.

יתרונות מוליך סוכנויות:

יתרון גדול נוסף שיש למוליך סוכנויות על פני המתחרים, לחברת מוליך סוכנויות לאחר שנים רבות, מעבר לידע וניסיון בלתי נדלים אשר נצברו במשך שנות פעילותה, לחברה קשרים רבים ברחבי העולם, עם החברות הטובות בעולם בייצור ציוד בתחומי האפייה. ובכך היא משיגה את הציוד האיכותי הטוב ביותר הקיים בשוק, במחירים אטרקטיביים ביותר. ובכך לשרת את לקוחותיה בהתאם. מוליך סוכנויות מעסיקה את הצוות וכוח אדם המקצועי ביותר בתחומו. תוך חתירה מתמדת לחדשנות, שיפור, וקדמה.

תנורי עגלה מסתובבת 

תנורי עגלה מסתובבת הינם התנורים המתקדמים ביותר בעולם בתחום האפייה, עם התוצאות הטובות ביותר. אפקט הסיבוב מפזר את החום בצורה אחידה ומקצר את זמן האפייה. לתנור זה יתרונות רבים נוספים כגון: מערכת אדים עם כושר אידוי גבוה, המונע את חדירת הלחות אל המאפה, חיסכון בחשמל ובאנרגיה, המערכת מצוידת  במסך מגע חכם ובו אתם מזינים מראש את תכנית האפייה שלכם, ותכונות רבות נוספות כגון הפעלה אוטומטית, זמנים, ועוד.  דלת התנור עשויה מפלדת אל חלד  הנשמרת שנים רבות,שומרת על הטמפרטורות וקלה לניקיון. ידית התנור אינה מושפעת מהחום והטמפרטורות. ניתן להפעיל תנור זה על סולר / גז או חשמל, תנור זה מבטיח את התוצאות הטובות ביותר, את התפוקה הגדולה ביותר תוך כדי חיסכון בחשל ובאנרגיה, ונשמר לשנים ארוכות כמו חדש.   למידע נוסף לחצו כאן

מלושים מקצועיים לתעשייה:

כשמדובר על מלושים ביתיים, בדרך כלל מדובר על לישה של 1 קילוגרם בצק ועד 5 קילוגרמים בודדים. הכל תלוי כוח מנוע של המלוש. ואילו כשמדובר על מאפיות וקונדיטוריות מדובר על 50 קילוגרמים במלוש חצי תעשייתי, ועד 300 קילוגרמים של בצק במלושים תעשייתיים. המלושים התעשייתיים עשויים מנירוסטה, יציקת ברזל, או סגסוגת ברזל המצופה כרום, עם יכולת מנוע חזקות במיוחד.

למה משמשים מלושים:

בעבר היו לשים בצק עם הידיים על מנת ליצור תערובת אחידה ליצור את סוג המאפה שרצו ליצור. כיום משתמשים במלושים. לישת בצק במלוש מתבצעת במהירויות נמוכות או בינוניות, על מנת ליצור תערובת אחידה בבצק, ולקבל את המרקם המדויק שרצינו על מנת ליצור סוג מאפה ספציפי שברצוננו ליצור. לדוגמא: בבצק שמרים לישת הבצק קושרת את מולקולות הגלוטן ומספקת חמצן לשמרים, מה שמייצר בצק שמרים איכותי. כמעט ובלתי אפשרי להגיע לתוצאה זו בעת לישה ידנית, ככל שרשת הגלוטן מפותחת יותר הלחם עתיד לתפוח יותר.

מהי שוקלת חותכת?

שוקלת חותכת הוא כינוי למכונות שמחלקות את הבצק, על ידי שקילתם ליחידות נפרדות בגודל ובמשקל שווה.

לדוגמא: אם אתם צריכים קו ייצור להכנת לחמניות, אתם תצטרכו מכונה ששוקלת וחותכת את הבצק בדיוק בגודל של לחמנייה במהירות ובקלות בקו ייצור למאות ואלפי יחידות בשעה. ידנית אתם לעולם לא תצליחו ליצור גודל אחיד ושווה לכל כך הרבה יחידות, וזה אף יגזול לכם זמן יקר.

מהו מולדר?

מולדר הינה מכונה שמעצבת את הבצק לפי רצונכם, לדוגמא: היא יכולה להפוך בצק מכדור ללחמנייה ארוכה, וליצור מאות ואלפי יחידות בשעה. עבודה עם המולדר תחסוך לכם זמן ומאמצים, ותשפר לכם את שגרת העבודה במאפייה, ניתן להכין לחמניות בקלות ובמהירות, כמעט בכל מאפיה וקונדיטוריה ישנו מולדרים. ישנם מגוון רחב של מכונות למטרות שונות, ללחם, ללחמניות, לבגטים, עם פלטת לחץ, ועוד. ישנם מגוון רחב של מכונות, מפשוטות לקווי ייצור קטנים ובינוניים, וגדולים יותר לאספקה של אלפי חתיכות בשעה.

מחלקות בצק מוליך סוכנויות:

כל בית מאפה קטן וגדול, דרוש לו מחלקת בצק בהתאמה אישית. ישנם מגוון רחב של מחלקות בצק, וציוד למאפיות וקונדיטוריות. בגדלים שונים, ובאיכויות שונות. מוליך סוכנויות נוסדה לפני 25 שנים, על מנת לתת פתרונות מתקדמים ומקצועיים, לתעשיית האפייה בישראל.

אצל מוליך סוכנויות תמצאו מגוון פרסים לבצקים תעשייתיים באיכות הגבוהה ביותר בישראל. אנו מתחמים מזה שנים רבות, בציוד למאפיות וקונדיטוריות ומספקים פתרונות למאפיות וקונדיטוריות בכל רחבי הארץ. חרטנו על דגלנו את ערכי השירות, החברה מספקת שירות אמין, מקצועי ומהיר. אצלנו תקבלו ייעוץ וליווי בהקמה ללא עלות.

 החברה מייבאת, מייצרת ומשווקת בלעדית את כלל הציוד הדרוש למאפיות וקונדיטוריות ממיטב החברות בעולם ומייצור עצמי בישראל, ברשותנו ידע טכנולוגי רב המאפשר לנו להתאים ציוד משוכלל, באופן אישי, עבור כל לקוח, החל מבתי מאפה קטנים, דרך מאפיות וקונדיטוריות בינוניות ועד מפעלים תעשייתיים גדולים.

מכונה לייצור לחם ג’בטה איטלקי אמיתי, למכונה מערכת חיתוך המותאמת להחלפה בין 6 סכינים.

באמצעות המכונה ניתן לייצר ג’בטה במגוון סוגים שונים, לדוגמא ג’בטה רכה או קשה, ייצור במרקמים שונים וברמות פריכות שונות.

צרו קשר עוד היום עם מוליך סוכנויות ציוד למאפיות וקונדיטוריות.

VLB הינה חברה המתמחה שנים רבות בייצור פורסות לחם בגודל קטן עד בינוני. החברה מציעה מגוון רחב של פורסות לחם, פורסת לחם ידנית, אוטומטיות, אוטומטיות שרות עצמי, ואוטומטיות עם מסוע הזנה, ועוד.. החברה בעלת שם עולמי ומוצריה הם בין הטובים בעולם ומצטיינים באמינות, איכות, ובעמידות לאורך זמן. מכונות הפריסה המיוצרות בחברה נמכרות בכל העולם עם מוניטין חיובי לשביעות רצון הלקוחות.

צור קשר עוד היום
03-9383887

המומחים של מוליך סוכנויות !

×
דילוג לתוכן