ציוד למאפיות מוליך סוכנויות:

כל בית מאפה קטן וגדול, דרוש לו ציוד למאפיות בהתאמה אישית. ישנם מגוון רחב של מכונות, וציוד למאפיות וקונדיטוריות. בגדלים שונים, ובאיכויות שונות. מוליך סוכנויות נוסדה לפני 25 שנים, על מנת לתת פתרונות מתקדמים ומקצועיים, לתעשיית האפייה בישראל.

ציוד נלווה לתעשיית האפייה:

מלבד ציוד למאפיות וציוד לקונדיטוריות , מוליך סוכנויות מציעה ציוד נלווה לכל מאפיה או קונדיטוריה בהתאמה אישית עבור כל לקוח ולקוח. בציוד נלווה ניתן למצוא לדוגמה: פורסות לחם, נפת קמח תעשייתית, מגשי אפיה, מתקני תפיחה, חדרי תפיחה, קוצבי מים ,קירור מים ועוד..

כדי לדעת עוד היכנסו לעמוד הדגמים.

כדי לדעת עוד היכנסו לעמודי הדגמים.

כדי לדעת עוד היכנסו לעמודי הדגמים.

כדי לדעת עוד היכנסו לעמודי הדגמים.

כדי לדעת עוד היכנסו לעמודי הדגמים.

מוליך סוכנויות - ציוד נלווה למאפיות וקונדיטוריות

התאמה אישית עבור כל לקוח:

על מנת להתאים לכל בית עסק, מאפיה, קונדיטוריה, מפעלים קטנים וגדולים, את הציוד המתאים הדרוש לה, החברה מייבאת, מייצרת, ומשווקת בלעדית את כלל הציוד הדרוש למאפיות וקונדיטוריות ממיטב החברות בעולם. וכן מייצור ישראלי כחול לבן. צברנו עם השנים ידע טכנולוגי רב, המאפשר לנו להתאים במדויק ציוד משוכלל, מותאם אישית לכל לקוח ולקוח, שיספק את צרכיו שלו ושל לקוחותיו.

מדוע לבחור במוליך סוכנויות?

לכל בית עסק ישנם מגבלות תקציביות, מגבלות של גודל ושטח פיזי, מגבלות של רווחיות של בית העסק, ומגבלות נוספות. ואת הכמות שהוא צריך לייצר על מנת לספק את הצרכים של לקוחותיו, לא כל מאפיה וקונדיטוריה, צריכים את אותו ציוד ואותם מכונות. לא את אותם הדגמים, ולא אותם גדלים. אצלנו תקבלו ייעוץ חינם, לאחר מאות לקוחות ובתי עסק, אנחנו נדע להתאים לכם במדויק את הציוד הדרוש לכם, וכך תחסכו כסף, זמן, ועגמת נפש.

אצלנו בחנות:

אצל מוליך סוכנויות תוכלו להשיג את כל הציוד הדרוש לכם, במחירים משתלמים ואטרקטיביים. באיכות ותקן מהגבוהות בעולם בתחום האפייה, תוכלו למצוא אצלנו מגוון תנורים, תנורי עגלה מסתובבת, תנורי אבן, תנורי תאים, חדרי תפיחה, מלושי בצק ידניים, מלושים אוטומטיים, מולדרים, מכונות שקילה, מכדררת בצק, פורסות לחמים, מיקסרים פלנטריים בכל הגדלים, נפות, קוצבי מים, מקררי מים, ועוד.

מי אנחנו מוליך סוכנויות?

מוליך סוכנויות חרטה על דגלה את ערך השירות, אצלנו כל לקוח קטן וגדול כשווים יקבלו את השירות הטוב ביותר עם זמינות תמידית, ייעוץ, הכוונה, מקצועיות, וסבלנות. החברה צמחה מתוך תחום השירות, ולכן שירות בשבילנו הוא ערך עליון שגורם ללקוחותינו בין שאר היתרונות להיות נאמנים כבר 25 שנים. אצלנו תקבלו שירות מהיר, ואמין. החברה תעשה ככל שיידרש להבטיח את שביעות רצון לקוחותיה. כי הצלחתכם היא הצלחתנו.

יתרונות מוליך סוכנויות:

יתרון גדול נוסף שיש למוליך סוכנויות על פני המתחרים, לחברת מוליך סוכנויות לאחר שנים רבות, מעבר לידע וניסיון בלתי נדלים אשר נצברו במשך שנות פעילותה, לחברה קשרים רבים ברחבי העולם, עם החברות הטובות בעולם בייצור ציוד בתחומי האפייה. ובכך היא משיגה את הציוד האיכותי הטוב ביותר הקיים בשוק, במחירים אטרקטיביים ביותר. ובכך לשרת את לקוחותיה בהתאם. מוליך סוכנויות מעסיקה את הצוות וכוח אדם המקצועי ביותר בתחומו. תוך חתירה מתמדת לחדשנות, שיפור, וקדמה.

מי צריך חדרי תפיחה?
כל מאפיה, כל קונדיטוריה, וכל בית עסק ומסעדה האופים מאפים רבים בכל יום, צריך חדר תפיחה. לאחר 27 שנות ניסיון ראינו הכל. הרבה פעמים מאפיות ובתי עסק חושבים שאפשר להשאיר את הבצק בחלל של המאפייה החמה, ולקבל תפיחה. הבעיה היא שהתפיחה הנ”ל אינה מבוקרת ויכולה לפגוע באיכות המוצר מכמה סיבות. החום בחלל לא אחיד דבר שפוגע במרקם. כמו כן המאפה מתייבש בחלל הפתוח (וכתוצאה מזו קבלת קליפה יבשה), זמני המתנה שונים וחוסר אחידות בין מאפה למאפה. על ידי שימוש בחדר תפיחה, השליטה חוזרת אליכם. הבצק תופח למקסימום למרקם רך וקליק, כל המאפים אחידים. והלקוחות מקבלים מוצרים מושלמים. 

נפת קמח תעשייתית:

אנו מייבאים ומשווקים את מיטב נפות הקמח הטובות בעולם! להצעת מחיר צרו קשר עוד היום עם המומחים שלנו!

מוליך סוכנויות נוסדה לפני למעלה מ 25 שנים במטרה לספק במטרה לספק ייעוץ ופתרונות מתקדמים, מקצועיים ומקיפים לתעשיית האפייה.

החברה מייבאת, מייצרת ומשווקת בלעדית את כלל הציוד הדרוש למאפיות וקונדיטוריות ממיטב החברות בעולם ומייצור עצמי בישראל.

מגשים ותבניות אפייה:

מוליך סוכנויות הינה מהחברות המובילות בישראל בייבוא ואספקת מגשים ותבניות אפייה מסוגים ואיכויות שונות. כגון: ממגשים שטוחים במידות ביתיות, מגשי אפייה מוגבהים מאלומיניום, מגשים שטוחים ציפוי סיליקון, מגשי אפייה שטוחים מאלומיניום ונירוסטה, מגשים אמריקאים, ואף מגשי אפייה מחוררים מאלומיניום. כמו כן מגוון ענק של מגשים ותבניות אפייה לקונדיטוריה בצורות וגדלים שונים, לעוגיות, עוגות, ועוד. 

קוצבי מים מוליך סוכנויות:

קיימים מגוון קוצבי מים במוליך סוכנויות, אנו נתאים עבורכם את קוצב המים המתאים ביותר עבורכם! להצעת מחיר וייעוץ בבית העסק צרו קשר עוד היום!

מוליך סוכנויות מייבאת, מייצרת ומשווקת את מיטב קוצבי המים הטובים בעולם !

קירור מים מוליך סוכנויות:

מוליך סוכנויות מייבאת, מייצרת ומשווקת את מיטב מכשירי קירור מים הטובים בעולם !

מוליך סוכנויות ציוד למאפיות וקונדיטוריות נוסדה לפני כ-25 שנים במטרה לספק ייעוץ ופתרונות מתקדמים, מקצועיים ומקיפים לתעשיית האפייה. החברה מייבאת, מייצרת ומשווקת בלעדית את כלל הציוד הדרוש למאפיות וקונדיטוריות ממיטב החברות בעולם ומייצור עצמי בישראל

ברשותנו ידע טכנולוגי רב המאפשר לנו להתאים ציוד משוכלל, באופן אישי, עבור כל לקוח, החל מבתי מאפה קטנים, דרך מאפיות וקונדיטוריות בינוניות ועד מפעלים תעשייתיים גדולים.

×
דילוג לתוכן