אצל מוליך סוכנויות תמצאו מגוון רחב של חדרי תפיחה בגדלים ואיכויות שונות. מוליך סוכנויות מייבאת ומספקת מיזה 27 שנים ציוד למאות מאפיות וקונדיטוריות בכל רחבי הארץ. כמו כן אנו מספקים ייעוץ ללא עלות וזמינות תמידית. 

מהם חדרי תפיחה

התפחה בצק נעשית על ידי החדרת אוויר לבצק, על מנת שהבצק יהיה רך וקל. ככל שהבצק אוורירי יותר ורך יותר, הוא יתפח באפייה ויקבל את המרקם והאווריריות  שברצוננו ליצור. ניתן להשיג התפחה בשיטות שונות, אחד מהשיטות הן באמצעות אוויר או קיטור, כיוון שהם מתרחבים בחום. על מנת לנצל תכונה זו, על האפייה להתבצע בחום גבוה מספיק להפיכת המים לאדים, עם בלילה בה האוויר ילכד ויוותר עד שהבלילה תתגבש באפייה. 

לחדרי תפיחה יש מחולל קיטור עשוי נירוסטה ומנוע מפוח המפזר חום האדים באופן שווה בחלל התפיחה. ובכך גורם לתפיחה למספר רב של מאפים בצורה שווה ואחידה. ישנם מגוון חדרי תפיחה המיועדות על פי צרכי העסק שלכם. 

מי צריך חדר תפיחה?

כל מאפיה, כל קונדיטוריה, וכל בית עסק ומסעדה האופים מאפים רבים בכל יום, צריך חדר תפיחה. לאחר 27 שנות ניסיון ראינו הכל. הרבה פעמים מאפיות ובתי עסק חושבים שאפשר להשאיר את הבצק בחלל של המאפייה החמה, ולקבל תפיחה. הבעיה היא שהתפיחה הנ”ל אינה מבוקרת ויכולה לפגוע באיכות המוצר מכמה סיבות. החום בחלל לא אחיד דבר שפוגע במרקם. כמו כן המאפה מתייבש בחלל הפתוח (וכתוצאה מזו קבלת קליפה יבשה), זמני המתנה שונים וחוסר אחידות בין מאפה למאפה. על ידי שימוש בחדר תפיחה, השליטה חוזרת אליכם. הבצק תופח למקסימום למרקם רך וקליק, כל המאפים אחידים. והלקוחות מקבלים מוצרים מושלמים. 

סוגים של חדרי תפיחה

ישנם סוגים רבים של חדרי תפיחה, החל מהגודל ועד מערכות חדשניות עם תכניות ובקרי שליטה מקצועיים. התור בעלי עסק תרצו חדר תפיחה עמיד לשנים רבות עשוי מאלומיניום, ומפלדת אל חלד. קל לתפעול, עם מערכת שליטה ובקרה פשוטה. מערכת הבקרה מראה את הטמפרטורות והלחות בחלל החדר. בכך תוכלו לשלוט על זמני התפיחה האם איטית או מהירה יותר. עוד דבר חשוב שיש לשים לב אליו הוא חיסכון בחשמל. חדר תפיחה עלול לצרוך הרבה חשמל, ובכך להגדיל את הוצאות העסק שלכם. מדובר על שנים רבות ולכן תרכשו אך ורק מכשירים חסכוניים. 

פתרונות מותאמים אישית

לכל בית עסק ישנם מגבלות תקציביות, מגבלות של גודל ושטח פיזי, מגבלות של רווחיות של בית העסק, ומגבלות נוספות. ואת הכמות שהוא צריך לייצר על מנת לספק את הצרכים של לקוחותיו, לא כל מאפיה וקונדיטוריה, צריכים את אותו ציוד ואותם מכונות. לא את אותם הדגמים, ולא אותם גדלים. אצלנו תקבלו ייעוץ חינם, לאחר מאות לקוחות ובתי עסק, אנחנו נדע להתאים לכם במדויק את הציוד הדרוש לכם, וכך תחסכו כסף, זמן, ועגמת נפש.

חוץ חדרי תפיחה, תוכלו להשיג במוליך סוכנויות מוצרים נוספים כגון:

צרו קשר עוד היום!    ×
    דילוג לתוכן