מגוון דגמי תנורים מסתובבים במחירים משתלמים צרו קשר עוד היום לייעוץ בבית העסק !

M120-Smart-Controller1

תנורי העגלה המסתובבת של חברת מקאדאמס הם שם נרדף לאיכות גבוהה, ביצועים מצויינים, תוצאות אפייה מעולות וחיסכון באנרגיה, כל זאת תודות לניסיון רב של מעל ל-100 שנים, ומחקר ופיתוח מתמשכים. התנורים משלבים באופן יוצא מן הכלל פשטות עם תחכום ללא דופי. לתנורים מערכת פיזור חום ייחודית המאפשרת אפייה אחידה ועדינה של המוצרים. בנוסף, כל התנורים בסדרה מצויידים במערכת אדים עוצמתית במיוחד הכוללת מחולל קיטור בעל עיקרון עבודה ייחודי וכושר אידוי גבוה ביותר. כך, תוכלו להשיג מאפים בעלי מרקם מעודן וקרום מבריק, ככל שיידרש. התנורים חזקים במיוחד ומתאפיינים באיכות החומרים הגבוהה ביותר, ובכך מבטיחים עמידות גבוהה ושימוש רב שנים. התנורים מגיעים בכל הגדלים הקיימים בשוק, החל מתנורים קומפקטים במיוחד בעלי עגלה אחת המתאימים לאפייה בחנויות ומפעלים המוגבלים במקום, ועד תנורים תעשייתיים גדולים המאפשרים אפייה של ארבע עגלות בפעם אחת.

מוליך סוכנויות מייבאת ומשווקת את מיטב תנורי האפייה הטובים בעולם. להצעת מחיר צרו קשר עוד היום!

מאפיינים ויתרונות עיקריים:

דגמים:

קטלוגים:

תנור M80ES Oven
M120 Rack Oven
M120 Smart Controller
תנור M240 Rack Oven
תנור M480 Rack Oven

מהו הצורך שלכם?

 עולם האפייה והקונדיטוריה, הוא עולם רחב מאוד. כל בית עסק יש לו צרכים שונים, תקציבים שונים, עלויות שונות, ומטרות שונות. כשבאים לבחור מכונות וציוד תעשייתי בכלל ולקונדיטוריה בפרט. למאפיה קטנה אין צורך במכונה שעולה הרבה כסף, תופסת הרבה מקום פיזי בעסק, וצורכת חשמל כמו 3 מכונות קטנות. לעומת זאת מאפיה גדולה, ומפעלים לא יסתפקו ב מכונה ידנית או קטנה שלא תיענה על הדרישות שלהם ושל לקוחותיהם.

לבירורים, ייעוץ והתאמה אישית התקשרו עכשיו 050-4261626 למידע נוסף על מוליך סוכנויות לחצו.

אצלנו תוכלו להשיג:

אצל מוליך סוכנויות תוכלו להשיג את כל הציוד הדרוש לכם, במחירים משתלמים ואטרקטיביים. באיכות ותקן מהגבוהות בעולם בתחום האפייה, תוכלו למצוא אצלנו מגוון תנורים, תנורי עגלה מסתובבת, תנורי אבן, תנורי תאים, חדרי תפיחה, מלושי בצק ידניים, מלושים אוטומטיים, מולדרים, מכונות שקילה, מכדררת בצק, פורסות לחמים, מיקסרים פלנטריים בכל הגדלים, נפות, קוצבי מים, מקררי מים, ועוד.
 אולי יעניין אותך לקרוא גם על מלושי בצקמולדריםמרדדת בצק, ועוד.

צור קשר עוד היום !    ×
    דילוג לתוכן