מהי מכונת רוגלך ?

מכונת רוגלך או מכונת קרואסון הינה מכונה קומפקטית המיועדת לייצור מיוחד של קראוסון ורוגלך בתפוקה גבוהה ובאיכות גבוהה. מכונה זו מאופיינת בחידושים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר. חיתוך המשולשים שלאחר מכן עושים בהם את הרוגלך נעשים על ידי גליוטינה מיוחדת ובצק המשולשים לא נדבק בה. 

למכונה זו שולחן מסתובב להובלת הקרוסאונים והרוגעלכים לגלגול. באם יש לכם עסק מאפייה או קונדיטוריה המוכרים רוגעלכים או קוראוסונים  מכונה זו היא תתאים במיוחד עבורכם. מכונה זו תבטיח איכות ושלמות. ניתן להזמין את המכונה עם מגוון רחב של סכינים בגדלים שונים, למידות השונות על פי הצרכים שלכם.  

צרו קשר עוד היום עם מוליך סוכנויות להצעת מחיר !

סוגים של מכונות רוגלכים וקרואוסונים :

כשמדובר על מכונה לייצור רוגעלכים או קרואוסונים ישנם סוגים שונים של מכונות, ישנם מכונות שעושות רק את החיתוך של הבצק למשולשים, וישנם מכונות המתוכננות ליצור כמויות גדולות של קרואסונים ממולאים במילוי קרם או שוקולד ויצור אוטומטי של קרואוסונים בכמויות גדולות, ומשם ישר לתנור. הקרואסונים, ממולאים או ריקים, שנעשים במכונות אלו שווים באיכותם לקרואסונים ורוגעלכים העשויים עבודת יד, אך בכמויות ייצור גדולות. השינויים בין סוגי המכונות הם בתפוקה, בגודל, בעלות, בצריכת חשמל, ועוד.

מוליך סוכנויות הינה מהמובילות בישראל בייבוא באספקה ושיווק מכונות תעשיתיות למאפיות וקונדיטוריות בישראל ובעולם. ברשות החברה ידע רב הנצבר מניסיון של 25 שנים ואלפי לקוחות המאפשר לנו להעניק ללקוחותינו את השירות האיכותי והטוב ביותר. על מנת לבחור את המכונות המתאימות ביותר עבורכם ועבור הצרכים של בית העסק שלכם, תוכלו להתייעץ איתנו ללא עלות. לפרטים השאירו פרטים ונחזור אליכם. 

תמונות נוספות:

אולי יעניין אתכם גם:

פורסת לחם ידנית
מלוש קערה קבוע 25
מלושים לבצק

קבל הצעת מחיר:    ×
    דילוג לתוכן