שוקלת חותכת - מכדררת בצק

כדי לדעת עוד היכנסו לעמוד הדגם.

שוקלת חותכת - מכדררת בצק

מהי שוקלת חותכת מכדררת בצק ?

שוקלת חותכת הוא כינוי למכונות שמחלקות את הבצק, על ידי שקילתם ליחידות נפרדות בגודל ובמשקל שווה.

לדוגמא: אם אתם צריכים קו ייצור להכנת לחמניות, אתם תצטרכו מכונה ששוקלת וחותכת את הבצק בדיוק בגודל של לחמנייה במהירות ובקלות בקו ייצור למאות ואלפי יחידות בשעה. ידנית אתם לעולם לא תצליחו ליצור גודל אחיד ושווה לכל כך הרבה יחידות, וזה אף יגזול לכם זמן יקר.

סוגים של שוקלות:

ישנם סוגים רבים של מכונות שוקלות, ולכל אחת אפשרויות ופונקציות שונות. הן מבחינת הספק חתיכות, והן מבחינת התאמות אחרות שניתן לקבוע במכונה.

כגון: סוג הבצק, בצק יותר קשה, או יותר רך, משקל של כל יחידה, באיזה מבנה הבצק יהיה, ועוד. ישנם מכונות המאפשרות חיתוך של בצק עבה ובצק שתפח, במגוון גדלים וצורות. ישנם מכונות שיותר מתאימות לעבודה עם בצק רטוב ולח. על מנת לדעת מהי המכונה המתאימה ביותר עבורכם – צרו קשר וקבלו ייעוץ חינם.

מי אנחנו מוליך סוכנויות ?

אודות מוליך סוכנויות:

מוליך סוכנויות נוסדה לפני למעלה מ 25 שנים במטרה לספק במטרה לספק ייעוץ ופתרונות מתקדמים, מקצועיים ומקיפים לתעשיית האפייה.

החברה מייבאת, מייצרת ומשווקת בלעדית את כלל הציוד הדרוש למאפיות וקונדיטוריות ממיטב החברות בעולם ומייצור עצמי בישראל.

ברשותנו ידע טכנולוגי רב המאפשר לנו להתאים ציוד משוכלל, באופן אישי, עבור כל לקוח, החל מבתי מאפה קטנים, דרך מאפיות וקונדיטוריות בינוניות ועד מפעלים תעשייתיים גדולים. המקצועיות והידע אשר רכשנו עם השנים מאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו את השירות האיכותי והטוב ביותר. בין לקוחותינו נמנים מאפיות,קונדיטוריות ומפעלי בצק.

מדוע לבחור במוליך סוכנויות?

לכל בית עסק ישנם מגבלות תקציביות, מגבלות של גודל ושטח פיזי, מגבלות של רווחיות של בית העסק, ומגבלות נוספות. ואת הכמות שהוא צריך לייצר על מנת לספק את הצרכים של לקוחותיו. לא כל מאפיה וקונדיטוריה, צריכים את אותו ציוד ואותם מכונות. לא את אותם הדגמים, ולא אותם גדלים. אצלנו תקבלו ייעוץ חינם, לאחר מאות לקוחות ובתי עסק, אנחנו נדע להתאים לכם במדויק את הציוד הדרוש לכם, וכך תחסכו כסף, זמן, ועגמת נפש.

אצלנו תוכלו להשיג:

אצל מוליך סוכנויות תוכלו להשיג את כל הציוד הדרוש לכם, במחירים משתלמים ואטרקטיביים. באיכות ותקן מהגבוהות בעולם בתחום האפייה, תוכלו למצוא אצלנו מגוון תנורים, תנורי עגלה מסתובבת, תנורי אבן, תנורי תאים, חדרי תפיחה, מלושי בצק ידניים, מלושים אוטומטיים, מולדרים, מכונות שקילה, מכדררת בצק, פורסות לחמים, מיקסרים פלנטריים בכל הגדלים, נפות, קוצבי מים, מקררי מים, ועוד.

Blank Form (#3)

אנחנו כאן בשבילכם.

×
דילוג לתוכן