שוקלת חותכת METRA

Metra הוא מחלק, שוקל בצק שמייצר לחם באיכות אומנותית. עם המכונה הזו, עסקי מאפה בינוניים וגדולים כבר לא צריכים לבחור בין פרודוקטיביות ואיכות. המנגנונים הפנימיים המעוצבים בצורה מושלמת מאפשרים לו לעבד בעדינות כמויות גדולות של בצק, וליצור מנות זהות במשקל ובגודל הרצויים. Metra יכולה לשמש כמכונה עצמאית או לשלב כמכונת ראש לקו שלם להכנת לחם בכל צורה וגודל.

טווח משקלים

125 – 1200 גרם (גרסת 2 בוכנות)
250 – 2700 גרם (גרסת בוכנה אחת)

תפוקת ייצור

עד 3000 יח’ לשעה (גרסת 2 בוכנות)
עד 1500 יח’ לשעה (גרסת בוכנה אחת)
בקרת מהירות ללא שלבים.

ייצור לחם איכותי

Metra הוא מחלק בצק קומפקטי, רב תכליתי וחסכוני.
הוא מייצר תוצאות מצוינות בכמה שלבים פשוטים, שכל אחד מהם – מההזנה ועד להזנה – הוא אוטומטי לחלוטין. בנוסף, הוא שוקל במדויק אפילו את כמות הבצק הקטנה ביותר. כל הבצק נפלט מהמכונה, כך שתוכלו לעבד סוגי בצק אחרים ללא מאמץ מבלי שתצטרכו לדאוג לנקות אותו קודם. למטרה מערכת חלוקה דו-שלבית. ראשית, הבצק נמשך לתא באמצעות מערכת ואקום (רמת הוואקום תלויה במשקל). לאחר מכן, לאחר סגירת הסכין, הבוכנות מתמלאות. כך תוכלו לעבד כל בצק. כל התכונות הללו הן תוצר של 25 שנים של פיתוח טכני ומסע שהחל עוד בשנת 1887. Metra היא בעלת ברית שאין כמותה עבור עסקי המאפייה שלך. ניתן להשתמש בה כמכונה עצמאית או לשלב אותה כמכונת ראש במערכת Metra Line (בכל אחת מהתצורות השונות שלה).

חלוקה וולומטרית וקנה מידה מדויק

בהתבסס על טווח המשקל, מכונה זו יכולה לעבוד עם 1 או 2 שורות. קנה המידה המדויק מאפשר לו להתמודד עם הבצק בעדינות. כך זה עובד: ראשית, הבוכנה המתרחבת מעבירה את הבצק מהתא אל החלל המיועד לו. כאשר הסכין פתוחה לחלוטין, מערכת הוואקום שואבת פנימה את כמות הבצק שהוגדרה קודם לכן. לאחר מכן, הלהב סוגר את חלל הבצק, והבוכנה דוחפת את הבצק לתוך תא המדידה. כשהסכין סגורה, תהליך המילוי יכול להתחיל. נפח תא המדידה הוא של משקל הבצק שנקבע מראש ומכתיב את כמות הבצק שנמשך פנימה. שיטה זו מונעת דחיסה והחזרה של הבצק אל המיכל. זה גם מבטיח טיפול עדין בבצק. לבסוף, חלקי הבצק משוחררים לחגורת ההזנה, שם הם נאספים ידנית או – אם המכונה משולבת בקו שלם – מועברים לתהליך האוטומטי הבא. ניתן להגדיר את המהירות של שתי חגורות ההזנה באופן עצמאי זו מזו.

פרקטי והיגייני

כל הגדרות המכונה מנוהלות ממסך המגע וניתן לשמור אותן כמתכונים בחלק הרלוונטי. כך, כל הפרמטרים המשתנים יתאימו למתכון הנבחר. תכונה נוספת זו עוזרת להפחית את זמן ההמרה. בנוסף, ניתן לשנות בקלות את הערכים המוגדרים במתכון מאוחסן. פונקציות אחרות של Metra כוללות כוונון משקל ללא מדרגות, מונה חתיכות דיגיטלי (עם פונקציית הגדרה מראש), ניקוי מכונה ומיקום סטנדרטי. מסך המגע מציג גם הודעות הפעלה והתראה. אתה יכול אפילו לשנות פרמטרים במהלך התהליך מבלי לעצור את המכונה. משטחי הנירוסטה והדלתות הרחבות של Metra מקלים על תחזוקה והופכים את כל המכונה למהירה וקלה לניקוי. בנוסף, Metra על גלגלים, מה שמקל על התנועה ומבטיח מספיק מרווח קרקע.

מפרט טכני

טווח משקלים
125 – 1200 גרם (גרסת 2 בוכנות)
250 – 2700 גרם (גרסת בוכנה אחת)

בקרת מהירות ללא שלבים.
טווח המשקל תלוי במרקם הבצק ובתהליך הערבוב.

Voltage:
380 – 415 V / 50 or 60 Hz / 3ph+N + PE
220 – 240 V
208 V

Power: 2.0 kW

Fuse: 16 A

קיבולת
עד 3000 יח’ לשעה (גרסת 2 בוכנות)
עד 1500 יח’ לשעה (גרסת בוכנה אחת)
בקרת מהירות ללא שלבים.

אפשרויות
מערכת שימון הופר
מסוע תלול
חגורת הזנה מורחבת
הופר מצופה טפלון
אבק קמח (במקום שימון חגורה)

סוגי בצק
מתאים לבצק רך, קשה, דביק, כולל:
בצק חיטה
בצק שיפון
בצק מעורב
בצק מאפה
בצק מיוחד

מוצרים
מגוון רחב של לחמים מעולים, באגטים, לחמי פח ועוד.

Blank Form (#3)

אנחנו כאן בשבילכם.

×
דילוג לתוכן