מגוון דגמי תנורי תאים במחירים משתלמים צרו קשר עוד היום לייעוץ בבית העסק !

תנור תאים ללחם Artisan Deck Oven

בתכנון תנורי תאים מודולריים של חברת מקאדאמס הושם דגש מיוחד על איכות גבוהה. על חיסכון באנרגיה, עם תוצאות אפייה מעולות. התנורים בנויים מתאי אפייה מודולריים בלתי תלויים המתחברים ליחידה אחת. והם מתאפיינים בקומפקטיות ויעילות גבוהה.

תהליך האפייה בתנורים אלו מתבצעים באופן סטטי על משטח אבן ייחודי, משטח האבן כמו בטאבון מייצר מאפים ולחמים בעלי ארומה וטעמים ייחודיים. התנורים משלבים קיטור עוצמתי המספק לתאים אדים באופן יוצא מן הכלל. תנור תאים ללחם מסוג זה מתאים במיוחד לאפיית לחמי בוטיק ומאפים מיוחדים. הלקוחות שלכם יחזרו שוב ושוב, בשביל הלחמים הללו. את התנורים ניתן לקבל עם מערכת ההפעלה החדשנית Macadams Smart Controller.

מוליך סוכנויות מייבאת ומשווקת את מיטב תנורי אפייה הטובים בעולם. להצעת מחיר צרו קשר עוד היום!

היתרונות של תנור תאים ללחם – מאפיינים

 תכנון חדשני ומשופר מתבטא באפייה אחידה:
תנור תאים OVEN 007
תנור תאים ללחם Combibake

תנורי תאים מודולריים – סוגים

ישנם מגוון רחב של תנורי תאים ללחם, הזכרנו לעיל את היתרונות והמאפיינים של תנורי תאים עם משטח אבן, אך איך תדעו איזה תנור מתאים עבורכם, ועבור בית העסק שלכם. הרי לכל אחד רכים שונים משלו עצמו, הן מבחינת כמות, איכות, וכן מגבלות של מיקום פיזי, חיסכון בצריכת חשמל, הוצאות, ועוד. ישנם תנורים המופעלים בגז, בסולר, ובחשמל. בשביל לענות על איזה תנור מתאים עבורכם, אתם צריכים להבין במדויק מהם הצרכים שלכם. הנה כמה דברים שצריך לשים לב אליהם:

דגשים בבחירת תנור

הגודל של התנור, יש לבדוק את המיקום הפיזי אצלכם בעסק, ולדעת לאיזה גודל אתם מכוונים, האם הוא מספיק גדול בשביל לספק את הלחמים בזמן עבור הלקוחות שלכם. כמה תאים יהיו בו, איזה גודל של תאים. האם זה יהיה תנור עם עגלה מסתובבת, או קבוע. האם אתם צריכים תנור עם מערכת הזנה ופריקה אוטומטית או ידנית. האם אתם רוצים תנור במקום קבוע, או על גלגלים, מהו ההספק של התנור, האם מופעל בגז / סולר / חשמל, האם יש לכם נקודות בעסק המתאימות לכך, האם התנור בא על עגלה עם מקום לתבניות להנחת הלחם להתקררות, מה המחיר שלו, מהו היעילות של התנור, האם הוא מפזר חום בצורה שווה. ועוד.

תנורי תאים מודולריים בהתאמה אישית

על מנת לענות על כל השאלות הללו, יש להיוועץ עם בעל מקצוע עם ניסיון. אנו במוליך סוכנויות לאחר 25 שנים של ניסיון ואספקת תנור תאים ללחם למאות מאפיות וקונדיטוריות נדע להתאים לכם, על פי הצרכים המדויקים שלכם את התנור המושלם עבור בית העסק שלכם. התקשרו עכשיו 050-4261626

מהו הצורך שלכם?

 עולם האפייה והקונדיטוריה, הוא עולם רחב מאוד. כל בית עסק יש לו צרכים שונים, תקציבים שונים, עלויות שונות, ומטרות שונות. כשבאים לבחור מכונות וציוד תעשייתי בכלל ולקונדיטוריה בפרט. למאפיה קטנה אין צורך במכונה שעולה הרבה כסף, תופסת הרבה מקום פיזי בעסק, וצורכת חשמל כמו 3 מכונות קטנות. לעומת זאת מאפיה גדולה, ומפעלים לא יסתפקו ב מכונה ידנית או קטנה שלא תיענה על הדרישות שלהם ושל לקוחותיהם.

לבירורים, ייעוץ והתאמה אישית התקשרו עכשיו 050-4261626 למידע נוסף על מוליך סוכנויות לחצו. 

אצלנו תוכלו להשיג:

אצל מוליך סוכנויות תוכלו להשיג את כל הציוד הדרוש לכם, במחירים משתלמים ואטרקטיביים. באיכות ותקן מהגבוהות בעולם בתחום האפייה, תוכלו למצוא אצלנו מגוון תנורים, תנורי עגלה מסתובבת, תנורי אבן, תנורי תאים, חדרי תפיחה, מלושי בצק ידניים, מלושים אוטומטיים, מולדרים, מכונות שקילה, מכדררת בצק, פורסות לחמים, מיקסרים פלנטריים בכל הגדלים, נפות, קוצבי מים, מקררי מים, ועוד.
 אולי יעניין אותך לקרוא גם על מלושי בצקמולדריםמרדדת בצק, ועוד.

צור קשר עוד היום !    ×
    דילוג לתוכן