מגוון דגמי תנורי קונווקטומט תצוגתיים במחירים משתלמים צרו קשר עוד היום לייעוץ בבית העסק !

תנורי קונווקטומט תצוגתיים מתאימים לסוגי בישולים שונים: לצלייה, אפייה, אידוי, בישול, ואף לחימום בלבד. תנורים אלו הם חסכוניים בצריכת חשמל, עם תחזוקה נוחה ומאוד פשוטה שלא דורשת מאמצים ומשאבים, והוא יכול לכלול מערכת ניקוי עצמית. תנורי קונווקטומט מיועדים בעיקר לאפייה ולבתי מאפה, הם מאפשרים אפיה אחידה על ידי מערכת סיבובי מפוח המפזרת את החום בצורה הטובה ביותר. יתרון גדול של תנור מסוג זה הוא האפשרות לבשל בטמפרטורות נמוכות דבר שעוזר לשמירה על הטעמים העשירים של המזון וקבלת מרקמים רכים ונימוחים. המערכת החכמה של התנור מאפשרת לבחור תכנית בישול או אפייה ולקצוב זמנים מראש, ולהקל עליכם להתפנות לעיסוקים נוספים. ישנם סוגים רבים של תנורי קונווטומט עם תכונות שונות, בגדלים ובאיכויות שונים. אצלנו תוכלו לקבל ייעוץ חינם, לאחר שנים של ניסיון ואלפי לקוחות נדע להתאים עבורכם פתרון מותאם אישית עבורכם, התקשרו עכשיו > 050-4261626,  

מהו הצורך שלכם?

 עולם האפייה והקונדיטוריה, הוא עולם רחב מאוד. כל בית עסק יש לו צרכים שונים, תקציבים שונים, עלויות שונות, ומטרות שונות. כשבאים לבחור מכונות וציוד תעשייתי בכלל ולקונדיטוריה בפרט. למאפיה קטנה אין צורך במכונה שעולה הרבה כסף, תופסת הרבה מקום פיזי בעסק, וצורכת חשמל כמו 3 מכונות קטנות. לעומת זאת מאפיה גדולה, ומפעלים לא יסתפקו ב מכונה ידנית או קטנה שלא תיענה על הדרישות שלהם ושל לקוחותיהם.

לבירורים, ייעוץ והתאמה אישית התקשרו עכשיו 050-4261626 למידע נוסף על מוליך סוכנויות לחצו.

אצלנו תוכלו להשיג:

אצל מוליך סוכנויות תוכלו להשיג את כל הציוד הדרוש לכם, במחירים משתלמים ואטרקטיביים. באיכות ותקן מהגבוהות בעולם בתחום האפייה, תוכלו למצוא אצלנו מגוון תנורים, תנורי עגלה מסתובבת, תנורי אבן, תנורי תאים, חדרי תפיחה, מלושי בצק ידניים, מלושים אוטומטיים, מולדרים, מכונות שקילה, מכדררת בצק, פורסות לחמים, מיקסרים פלנטריים בכל הגדלים, נפות, קוצבי מים, מקררי מים, ועוד.
 אולי יעניין אותך לקרוא גם על מלושי בצקמולדריםמרדדת בצק, ועוד.

צור קשר עוד היום !    ×
    דילוג לתוכן