למה לבחור דווקא במוליך סוכנויות?

מוליך סוכנויות – ציוד למאפיות | ציוד לקונדיטוריות

מוליך סוכנויות ציוד למאפיות וקונדיטוריות נוסדה לפני כ-25 שנים במטרה לספק ייעוץ ופתרונות מתקדמים, מקצועיים ומקיפים לתעשיית האפייה. החברה מייבאת, מייצרת ומשווקת בלעדית את כלל הציוד הדרוש למאפיות וקונדיטוריות ממיטב החברות בעולם ומייצור עצמי בישראל.

איכות

לחברה קשרים רבים ברחבי העולם עם מיטב היצרנים בתחום האפייה המקצועית. כתוצאה מכך היא משווקת את הציוד האיכותי והטוב ביותר הקיים בשוק, תוך חתירה מתמדת לחדשנות, שיפור וקידמה.מקצועיות – לחברה ידע וניסיון בלתי נדלים אשר נצברו במשך שנות פעילותה הרבות בענף, והיא מעסיקה את כוח האדם המקצועי ביותר בתחומו.

שירות

החברה צמחה מתוך תחום השירות, ולכן ברור מדוע בשבילנו השירות הוא ערך עליון. אנו מבינים את חשיבותו של מתן שירות מהיר, מקצועי ואמין ללקוחותינו.

שביעות רצון

ומעל הכל, שביעות רצון הלקוח. אצלנו כל לקוח נחשב, קטן כגדול. החברה תעשה ככל שיידרש על מנת להבטיח את שביעות רצון לקוחותיה. הצלחת לקוחותינו היא הצלחתנו.

מוליך סוכנויות - ציוד למאפיות וקונדיטוריות

תנורי עגלה מסתובבת | מלושי בצק קערה קבועה

תנורי העגלה המסתובבת של חברת מקאדאמס הם שם נרדף לאיכות גבוהה, ביצועים מצויינים, תוצאות אפייה מעולות וחיסכון באנרגיה, כל זאת תודות לניסיון רב של מעל ל-100 שנים, ומחקר ופיתוח מתמשכים. התנורים משלבים באופן יוצא מן הכלל פשטות עם תחכום ללא דופי. לתנורים מערכת פיזור חום ייחודית המאפשרת אפייה אחידה ועדינה של המוצרים. בנוסף, כל התנורים בסדרה מצויידים במערכת אדים עוצמתית במיוחד הכוללת מחולל קיטור בעל עיקרון עבודה ייחודי וכושר אידוי גבוה ביותר. כך, תוכלו להשיג מאפים בעלי מרקם מעודן וקרום מבריק, ככל שיידרש. התנורים חזקים במיוחד ומתאפיינים באיכות החומרים הגבוהה ביותר, ובכך מבטיחים עמידות גבוהה ושימוש רב שנים. התנורים מגיעים בכל הגדלים הקיימים בשוק, החל מתנורים קומפקטים במיוחד בעלי עגלה אחת המתאימים לאפייה בחנויות ומפעלים המוגבלים במקום, ועד תנורים תעשייתיים גדולים המאפשרים אפייה של ארבע עגלות בפעם אחת.

אצל מוליך סוכנויות תמצאו מגוון סוגי מלושים תעשייתיים באיכות הגבוהה ביותר בישראל. אנו מתחמים מזה שנים רבות, בציוד למאפיות וקונדיטוריות ומספקים פתרונות למאפיות וקונדיטוריות בכל רחבי הארץ. חרטנו על דגלנו את ערכי השירות, החברה מספקת שירות אמין, מקצועי ומהיר. אצלנו תקבלו ייעוץ וליווי בהקמה ללא עלות.

 החברה מייבאת, מייצרת ומשווקת בלעדית את כלל הציוד הדרוש למאפיות וקונדיטוריות ממיטב החברות בעולם ומייצור עצמי בישראל, ברשותנו ידע טכנולוגי רב המאפשר לנו להתאים ציוד משוכלל, באופן אישי, עבור כל לקוח, החל מבתי מאפה קטנים, דרך מאפיות וקונדיטוריות בינוניות ועד מפעלים תעשייתיים גדולים.

מלוש קערה קבועה – מלושים ספיראליים איכותיים עם קערה קבועה בעלי שני מנועים. מתאימים למאפיות בכל הגדלים. שתי מהירויות. טיימרים אוטומטיים. שני כיווני סיבוב קערה, ניתן לשנות כיוון סיבוב במהירות ראשונה. קערה, ספיראלה ומוט מרכזי עשויים נירוסטה איכותית. למידע נוסף לחצו. 

נגן וידאו
×
דילוג לתוכן